Dołącz do nas!

Zostań częścią naszego kosmicznego zespołu!

Specjalista ds. Teledetekcji i Fotogrametrii

Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Tworzenie i rozwój rozwiązań na bazie zobrazowań satelitarnych,
  • Praca z zestawami danych satelitarnych,
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowej,
  • Uczestnictwo w konferencjach tematycznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Praktyczna znajomość narzędzi z obszaru GIS i ETL,
  • Znajomość podstawowych algorytmów computer vision, image processing i ML,
  • Zaangażowanie i kreatywność,
  • Dokładność i dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego (minimum B2),
  • Mile widziana umiejętność programowania (Python/C/C++).
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju w polskiej firmie globalnym zasięgu,
  • Rozwój w zakresie technologii kosmicznych,
  • Możliwość awansu oraz rozwoju osobistego,
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy,
  • Pakiet socjalny oraz wyżywienie (śniadania i obiady w pracy),
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Przyjazną i niepowtarzalną atmosferę.

Obecnie nie mamy otwartej rekrutacji na żadne stanowisko

Jeśli myślisz, że świetnie do nas pasujesz - zostaw nam swoje CV!