Get on board

Join our space team!

Konstruktor mechanik

Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Projektowanie elementów mechanicznych,
  • Przygotowywanie dokumentacji koncepcyjnej i wykonawczej,
  • Współpraca z działem elektroników,
  • Przeprowadzanie symulacji wytrzymałościowych,
  • Przeprowadzanie testów w warunkach środowiskowych,
  • Nadzór nad montażem oraz wykonaniem
  • Udział w spotkaniach koncepcyjnych projektów.
Wymagania:
  • Wiedza teoretyczna z zakresu mechaniki i wytrzymałości materiałów,
  • Biegła umiejętność modelowania 3D oraz dokumentowania struktur za pomocą rys. technicznego,
  • Znajomość i umiejętność wykorzystania met. FEM wraz z krytyczną oceną wyników,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Inicjatywa i kreatywność oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy własnej.
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju w Polskiej firmie o zasięgu globalnym,
  • Rozwój w zakresie technologii używanych w przemyśle kosmicznym,
  • Możliwość awansu oraz rozwoju osobistego,
  • W pełni wyposażone stanowisko,
  • Pakiet socjalny oraz pakiet wyżywienia (śniadania i obiady),
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Przyjazną i niepowtarzalną atmosferę.

Programista C/C++

  • Programowanie i uruchamianie urządzeń mikroprocesorowych w języku C/C++,
  • Testowanie urządzeń mikroprocesorowych,
  • Optymalizacja i weryfikacja kodu,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, diagramy UML,
Wymagania:
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • Licencjat lub magister informatyki lub dziedziny pokrewnej,
  • Znajomość C / C ++, w tym analiza obiektowa, projektowanie, programowanie ,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie systemów operacyjnych w czasie rzeczywistym (LinuxRT),
  • Umiejętność modelowania systemów i tworzenia dokumentacji kodu (UML),
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT),
  • Umiejętność obsługi elektronicznych urządzeń pomiarowych,
  • Metodyczny i systematyczny sposób pracy,
  • Zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Silne umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej – umiejętność skutecznego komunikowania się, pisania raportów i korespondencji biznesowej w języku angielskim
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju w polskiej firmie o globalnym zasięgu;
  • Rozwój w zakresie technologii kosmicznych;
  • Możliwość awansu oraz rozwoju osobistego;
  • Prywatną opiekę medyczną i wyżywienie (śniadania i obiady w pracy);
  • Ubezpieczenie zdrowotne;

Currently we have no open job positions

If you think you'd fit perfectly with us apply anyway!